Яворівський національний природний парк

Все на землі, все треба берегти –
І птаха й звіра, і оту рослину,
Не чванься тим, що цар природи ти –
Бо врешті, ти його частинка.

Б. Лепкий

"Рекреаційні ресурси природоохоронних територій та розвиток туристичних кластерів."

Такий вебінар провели Львівський національний аграрний університет спільно із Яворівським національним природним парком, в рамках реалізації Проекту «Підвищення спроможності університетів ініціювати та брати участь у розвитку кластерів на принципах інновацій та сталості” (UniClaD) який фінансується Програмою Європейського Союзу ЕРАЗМУС+.

На семінарі розглянули наступні питання: Презентація програми Еразмус+ Уніклад. Кластери і їх роль у розвитку туристичних регіонів;. Освітня програма зі спеціальності 101 "Екологія" та її роль в підготовці фахівців екологічного, зеленого та агротуризму; Рекреаційні ресурси Яворівського НПП і їх залучення до розвитку туристичного кластера; Рекреаційні ресурси Верхньодністерські Бескиди і їх залучення до розвитку туристичного кластера; Роль місцевого самоуправління у розвитку туристичного кластера;Досвід розвитку екологічного, зеленого та агротуризму; Представлення студентських досліджень у сфері розвитку сталих форм туристичної діяльності.

Під час дискусії, учасники вебінару висловили думки про важливість створення передумов для організації кластерів, так як такі обєднання сприятимуть соціально-економічному розвитку громад.

 

 

 

AddThis Social Bookmark Button