Яворівський національний природний парк

Все на землі, все треба берегти –
І птаха й звіра, і оту рослину,
Не чванься тим, що цар природи ти –
Бо врешті, ти його частинка.

Б. Лепкий

"РовеЛове Розточчя - разом попри кордони"

Крім будівництва, сучасного екологопросвітницького центру, на прокладеному велотуристичному маршруті територією Яворівського НПП з’явиться п’ять облаштованих пунктів для відпочинку, станції технічного обслуговування велосипедистів та інше.

Екологопросвітницький центр із відповідною інфраструктурою у Яворівському НПП – це кінцева точка велотуристичного маршруту «Розточчя» для короткострокового відпочинку велосипедистів та інших відвідувачів Яворівського НПП. А бере він свій початок у польському місті Краснік, неподалік Любліна і пролягає через території Розточанського парку народового, міст і сіл двох повітів Люблінського воєводства та Жовківського і Яворівського районів Львівщини, які входять до проектованого Міжнародного транскордонного резервату «Розточчя» під егідою ЮНЕСКО. На всій території маршруту передбачено створити відповідну велотуристичну інфраструктуру, атрибутику та інше.

       Загальна вартість проекту 1,81 млн. євро. 15% дофінансування буде здійснено, за словами голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина, за кошти екологічного фонду області.

       Партнерами даного Проекту виступають від України – Департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА, Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна», а від Польщі – Уряд Маршалковський в Любліні, Розточанський парк народовий та Ґміна Замость.

AddThis Social Bookmark Button