Яворівський національний природний парк

Все на землі, все треба берегти –
І птаха й звіра, і оту рослину,
Не чванься тим, що цар природи ти –
Бо врешті, ти його частинка.

Б. Лепкий

Робоча зустріч усіх партнерів Проекту "РовеЛове Розточчя - разом попри кордони"

     8 травня представники Яворівського НПП на чолі із його Директором взяли участь у робочій зустрічі усіх партнерів Проекту "РовеЛове Розточчя - разом попри кордони".Під час зустрічі партнери поділилися здобутками в межах проекту та окреслили подальші кроки його реалізації.
     Проект сприяє популяризації Яворівщини, Яворівського національного парку зокрема та біосферного резервату «Розточчя» в цілому, збільшення туристичного потоку, розширення туристичних можливостей області, популяризації велотуризму, розвиток сільської інфраструктури, популяризації екомислення, впровадження освітніх проектів та позитивне ставлення до природи серед людей різного. віку.
     Водночас зазначаємо, що в межах проекту на Львівщині будуть створені нові велосипедні маршрути на Розточчі (на території України та Польщі), здійснено маркування існуючих веломаршрутів, облаштувано пункти обслуговування велотуристів та еколого-просвітницький центр, який слугуватиме місцем промоції регіону Розточчя, формування позитивного ставлення до природи, а також центром зустрічі представників з польської та української прикордонних територій.

 


 

AddThis Social Bookmark Button