Яворівський національний природний парк

Все на землі, все треба берегти –
І птаха й звіра, і оту рослину,
Не чванься тим, що цар природи ти –
Бо врешті, ти його частинка.

Б. Лепкий

Реалізація проекту «РовеЛове Розточчя – разом попри кордони»

29 листопада з робочим візитом Яворівський національний природний парк відвідали: заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Холод, директор Департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Руслан Гречаник, начальник державної екологічної інспекції у Львівській області Микола Маланич, виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна» Галина Литвин. 

Під час зустрічі обговорено хід реалізації міжнародного проекту «РовеЛове Розточчя – разом попри кордони», а саме виконання робіт будівництва еколого-просвітницького візит-центру в зоні стаціонарної рекреації «Верещиця» Яворівського НПП та заходів з розвитку рекреаційної інфраструктури в регіоні Розточчя.
Звернуто увагу на найбільш ефективну організацію будівельних робіт, раціонального використання робочого часу.
Довідково: проєкт фінансується Європейським Союзом Програмою транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 рр.»
Загальний обсяг робіт складає 36,3% від загальної вартості будівництва.
На робочій зустрічі було з’ясовано ряд питань, які потребують негайного вирішення. Так, із введенням об’єкту в експлуатацію зросте потреба у збільшенні потужності енергозабезпечення, на що потрібно дофінансування Проєкту за рахунок коштів обласного бюджету. Є необхідність збільшити суму грошей на будівництво сучасного літнього екологічного класу, створення якого внесе істотні зміни у зміст та форму рекреаційної та екологоосвітньої діяльності установи.
Визначено терміни виконання окремих першочергових видів робіт на новобудові.

AddThis Social Bookmark Button