Яворівський національний природний парк

Все на землі, все треба берегти –
І птаха й звіра, і оту рослину,
Не чванься тим, що цар природи ти –
Бо врешті, ти його частинка.

Б. Лепкий

Міжнародний українсько-польський семінар

 

       У Яворівському національному природному парку відбувся міжнародний науково-практичний семінар «Перспективи міжнародної співпраці на українсько-польському Розточчі» в рамках утворюваного Міжнародного біосферного резервату «Розточчя» за участю представників влади, науковців, працівників природоохоронних установ двох держав.
       З інформаційними повідомленнями «Фунціонування та управління біосферним резерватом», «Яворівський національний природний парк в транскордонному резерваті біосфери «Розточчя»» виступили начальник управління охорони природних ресурсів та моніторингу департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА Оксана Війтик та директор Яворівського НПП Михайло Біляк.
       Окрема тема розмови присвячувалась «Стратегії розвитку Яворівського району в контексті діяльності біосферного резервату «Розточчя»», яку представив голова  Яворівської районної ради Володимир Сичак. Особливу увагу було приділено питанню українсько-польської транскордонної співпраці.

      Як приклад такого білатерального співробітництва заступник директора Розточанського парку народового Тадеуш Грабовський презентував монографію «Розточчя – природа і людина».


     

       В роботі семінару також взяли участь заступник голови Яворівської РДА Роман Дусько, заступник голови Івано-Франківської селищної ради Володимир Бродик, завідувач кафедри екології та біології Львівського національного аграрного університету Петро Хірівський.
       Тісне співробітництво із польськими природоохоронцями ведеться впродовж багатьох років. На завершення семінару була висловлена подяка директору Розточанського парку народового п. Здіславу Струпенюку за плідну співпрацю та сприяння розвитку природно-заповідної справи на Розточчі.

 

 

 

AddThis Social Bookmark Button