Яворівський національний природний парк

Все на землі, все треба берегти –
І птаха й звіра, і оту рослину,
Не чванься тим, що цар природи ти –
Бо врешті, ти його частинка.

Б. Лепкий

Дитячий табір "Великі Лови", який організовує Католицьке скаутство Європи в Україні перебуває на території Яворівського національного природного парку

 

    На території  Яворівського національного  природного парку, в районі відпочинкового осередку «Козулька» , що поблизу Крехівського монастиря діє дитячий табір «Великі Лови». Його організовує щороку влітку Католицьке скаутство Європи в Україні. Учасниками цього заходу є діти віком 8-12 рр.. «Великі Лови» - це табір для дітей з різних парафій Української Греко-Католицької церкви та Римо-Католицької церкви, при яких діє Католицьке скаутство Європи.
     Цьогоріч прибуло понад 100 учасників. Діти приємно вражені красою природного середовища Яворівського НПП. В оточенні тихої, віддаленої природи, що дарує відчуття легкості, діти мандрують та ознайомлюються із природою Розточчя. Вони мають змогу відпочити від міської метушні, оздоровитися свіжим екологічно чистим повітрям.
     Оскільки табір носить характер активного відпочинку, діти досхочу наплавалися, адже в осередку знаходиться водойма для купання, відбуваються різноманітні змагання між командами, ігри тощо, - свою думку висловив комендант табору , Дмитро Лавренюк.
      Рекреаційна зона облаштована відпочинковими навісами, мангалами, малими архітектурними формами та лісовими меблями. Отже, створено всі умови для комфортно-оздоровчого відпочинку, що дає наснагу та емоційну рівновагу. Учасники табору відчули в осередку відновлення духовних та фізичних сил і обіцяли повернутись на наступний рік.


 

 

AddThis Social Bookmark Button