Яворівський національний природний парк

Все на землі, все треба берегти –
І птаха й звіра, і оту рослину,
Не чванься тим, що цар природи ти –
Бо врешті, ти його частинка.

Б. Лепкий

Запрошуємо на відпочинок у природну казку під назвою «Оселя Розточчя»


     Адже тут в колишньому хуторі Мочарі Яворівського району, жителі якого були депортовані при створенні Яворівського військового полігону, реалізовано проект «Оселя Розточчя», що дає можливість зблизити людину з природою та відновити одвічний зв’язок між ними.
      «Сьогодні тут знову вирує життя… На розточанських пагорбах пасуться коники – нащадки дикого тарпана, від бджолиного гудіння оживають дерева, птаство небесне окрилює думки, а крижана водиця із 38-ми метрової глибини втамовує спрагу. Територія відпочинкового місця нагадує сільську оселю дбайливого господаря, адже тут є в’єтнамські свині, дикі кабани, а поряд з ними вже напівдикі кролі».
На «Оселі Розточчя» запроваджується розвиток кінного туризму на Українському Розточчі. Бажаючим можна прокататися на конях.
      Функціонує відпочинковий будинок, організовано водопостачання, водовідведення та енергозабезпечення, улаштовані літні піднавіси, мангали тощо. Аби краще відтворити історичне минуле Розточанського села у музеї зібрані предмети старожитностей, та й ще до того рідкісні.


       У цьому осередку бажаючі також мають можливість побувати в гостях у пасічника, де на вас чекає цілющий так званий сон на бджолах. А повітря вулика насичене біологічно активними речовинами прополісу, який має антимікробні властивості. Цей природний антисептик вибірково діє на мікроорганізми всередині людини: шкідливі - нейтралізує, а корисні - зберігає, а також сприяє нормалізації обміну речовин. Сон на вуликах дуже корисний. Кращого лікаря не знайдете.


      Окрім цього, ви матимете можливість ознайомлять з життям бджіл та продегустувати продукти бджільництва.
     

      Цікаво, чи не так? А хіба десь таке чудо побачиш. Звичайно, що ні! Отож, гайда на «Оселю Розточчя». Бо хоч і не завжди комфортно із їздою. Але це не є завадою для екстрималів.
Мандри на природнє середовище має чимось запам’ятатись.

Попередня домовленість за тел. 096 71 41 854

AddThis Social Bookmark Button