Яворівський національний природний парк

Все на землі, все треба берегти –
І птаха й звіра, і оту рослину,
Не чванься тим, що цар природи ти –
Бо врешті, ти його частинка.

Б. Лепкий

Чергова група науковців відвідала Яворівський національний природний парк


   В еколого-просвітницькому центрі вони дізнались про   біологічне різноманіття нашого регіону, історико-культурну спадщину та туристично-рекреаційний потенціал території парку. Під час ознайомлення відбулася дискусія з питань організації науково-дослідної роботи установи.


   Окрім цього, вони ознайомились із організацією роботи рекреаційно-атракційного осередку «Оселя Розточчя», де мали змогу оглянути утримання та годівлю нащадків диких коней-тарпанів. Польські науковці вивчали досвід реалізації проекту в «Гостях у пасічника» та надали практичні поради щодо ведення бджолярства в умовах природоохоронної установи.

-    Парк є полігоном для проведення лісівничих, зоологічних, ботанічних досліджень. Зібрані матеріали наукових досліджень використовуються у практичній роботі щодо охорони і збереження біорізноманіття. А спілкування із іноземними вченими-екологами для науковців парку є школою в освоєні європейських підходів щодо зміни у веденні природничих досліджень. - каже Заслужений природоохоронець України, директор Яворівського НПП Михайло Біляк.

 

AddThis Social Bookmark Button