Яворівський національний природний парк

Все на землі, все треба берегти –
І птаха й звіра, і оту рослину,
Не чванься тим, що цар природи ти –
Бо врешті, ти його частинка.

Б. Лепкий

Осінній відпочинок на природі


    Найкраща реклама, це відгуки наших відвідувачів:
    -    Алла із міста Львова:
 Ми дуже полюбляємо приїжджати сім’єю у цей осередок. Тишина. Спокій. А це для нас основні показники для гарного відпочинку.  Дерев’яні будиночки з усіма зручностями. На території чистенько. Також кожен із нас для себе може знайти заняття для душі. Чоловік любить порибалити, я насолоджуюсь збиранням  грибів, гріюся разом з дітьми на піщаному пляжі озера, а в вечері ми проводимо час  у літніх піднавісах, палає ватра, дихаємо свіжим повітрям соснового лісу. П’ємо запашний чай з розточанського різнотрав’я.  А наша дітвора бавиться на дитячому майданчику.      
     Рекомендуємо – приїжджайте, не пожалієте!

 


     -  Олег: Я підтримую думку дружини. Місце для відпочинку справді цікаве: і корисне для здоров’я, і пізнавальне як для нас, дорослих, так і для дітей. Вчаться вести себе в природному середовищі. Стали грибниками. Розуміються на грибах, ягодах. Це добрі уроки ботаніки.
     Сім’єю кожного року приїжджаємо в цей куточок Розточчя. У цьому сезоні побували тут 15 раз. Почуваємо себе комфортно. Добрі умови для відпочинку. І за все це вдячні працівникам Яворівського національного природного парку.

AddThis Social Bookmark Button