Яворівський національний природний парк

Все на землі, все треба берегти –
І птаха й звіра, і оту рослину,
Не чванься тим, що цар природи ти –
Бо врешті, ти його частинка.

Б. Лепкий

Яворівський національний природний парк веде активну роботу щодо залучення туристів, рекреантів до відвідування території парку


   Днями рекреаційно-атракційний осередок «Оселя Розточчя», де і планується створення даного конецентру відвідала власниця Каретного двору у м. Львові Валентина Банас з групою туристів. Зачарувавшись красою, гостинністю та комфортними умовами перебування, обговорили співпрацю на майбутнє - про створення кінних турів із міста Львова в осередок «Оселя Розточчя». Адже тут на відвідувачів чекає знайомство із нащадками дикого коня-тарпана, дикими та свійськими тваринами, а саме: дикими кабанами, в’єтнамськими свинками, козячим сімейством, кроликами, декоративними курочками. Також на території діє «Музей старожитностей». А ще гостей зустріне пасічник, який розповість про цікаве життя бджіл та запросить в будинок бджоляра. Для туристів облаштовані відпочинкові піднавіси та літній відпочинковий будиночок розділений на дві сім'ї по 4 ліжко-місця в кожному, що є свідченням реалізації у Яворівському НПП проекту «В гостях у пасічника».

   Така співпраця відкриває нові можливості для розвитку туристичної та рекреаційної діяльності не тільки у Яворівському національному природному парку, а й на території Біосферного резервату «Розточчя» під егідою ЮНЕСКО, складовою частиною якого є згадувана природоохоронна установа.

AddThis Social Bookmark Button