Яворівський національний природний парк

Все на землі, все треба берегти –
І птаха й звіра, і оту рослину,
Не чванься тим, що цар природи ти –
Бо врешті, ти його частинка.

Б. Лепкий

Міжнародний день захисту тварин

Впродовж вересня поточного року співробітниками Яворівського національного природного парку проведено ряд екологічних заходів на тему «Чому зникають види». Так, бесіди проводились таким чином, щоб донести до слухачів інформацію як еволюціювали живі організми і чому зникали та зникають цілі родини тварин, а це тисячі особин.

Нестандартне заняття відбулося серед учнів Художньо-професійного училища ім. Й.П.Станька. Після його проведення, вони на малюнках зобразили «загрози для живих організмів». Серед молоді також обговорювали питання екологічної етики, яка тісно пов’язана з природоохоронною наукою.

Підводячи підсумки, на всіх заходах учасники дійшли згоди, що людина кожного разу  повинна оцінювати і зважувати  наслідки своїх дій по відношенню до навколишнього середовища задля збереження живих організмів, поступатись «місцем під Сонцем», не  знищувати середовища для існування  тваринного та рослинного біорізноманіття,  що призводить до шостого масштабного вимирання видів.

У зв’язку із цим співробітники парку запланували провести ряд  екопросвітницьких заходів щодо подальшого виховання екологічної культури  населення. Це і «Уроки доброти», виступи серед місцевого населення із інформаційно-довідковим матеріалом, а також проведення практичної роботи із залученням учнівської молоді, інспекторів ПЗФ щодо заготівлі жолудів для зимової підгодівлі диких тварин.

 

AddThis Social Bookmark Button