Яворівський національний природний парк

Все на землі, все треба берегти –
І птаха й звіра, і оту рослину,
Не чванься тим, що цар природи ти –
Бо врешті, ти його частинка.

Б. Лепкий

Готуємося до сезону!

 

   У Яворівському національному природному парку завершується підготовка до весняно-літнього періоду та відкриття рекреаційно-туристичного сезону. Ремонтно-підготовчі роботи ведуться власним силами у всіх рекреаційних осередках парку. Найбільш активно готується до відкриття сезону зона стаціонарної рекреації «Верещиця». На території зони вже замінено 7 столів з лавами, побудовано 3 нові відпочинкові навіси та реставровано 1 старий, оновленно атрибутику. Проведено ремонт водовідведення та каналізації, облаштовано місця для переодягання.


   Крім цього, в рекреаційно-атракційному  осередку «Оселя Розточчя» для відвідувачів створюється ставок для спортивно-любительської риболовлі, впорядковуються літні піднавіси.
   Підготовка до сезону здійснюється усіма працівниками парку. Проте «левова» частина роботи лягла на плечі спеціалістів відділу господарського забезпечення та рекреаційного облаштування Яворівського НПП, а саме Ігоря Барана, Пелещака Василя, Бузи Юрія та Шипки Василя. Всі роботи проводяться для створення ще більш комфортних та зручних умов відпочинку туристів та відвідувачів Яворівського НПП.
   Радо запрошуємо усіх бажаючих 21 травня завітати до зони стаціонарної рекреації «Верещиця», щоб разом відкрити рекреаційно-туристичний сезон 2017!

 

AddThis Social Bookmark Button