Яворівський національний природний парк

Все на землі, все треба берегти –
І птаха й звіра, і оту рослину,
Не чванься тим, що цар природи ти –
Бо врешті, ти його частинка.

Б. Лепкий

«Оселя Розточчя» чекає на вас!


   Завдяки створенню ставка, відвідувачі мають можливість не лише ознайомитись із сільським колоритом, свійськими та дикими тваринами, а й активно провести вихідний день. На території осередку розвивається  кінний туризм. Відвідувачі можуть милуватися нащадками дикого коня тарпана та здійснювати кінні прогулянки.
   Серед тихої природи, в живописному лісі осередку функціонує дерев’яний будинок  літнього типу на 8 ліжко-місць із зручностями. Однією з родзинок «Оселі Розточчя» є пасіка, де можливо не тільки скуштувати продукти бджільництва, а й спробувати цілющий «сон на бджолах». За бажанням, на території осередку можна організувати майстер-класи  народних майстрів-умільців з яворівського розпису деревини, виготовлення ляльки-мотанки, вишивки яворівкою тощо.
   Свійські тварини, пасіка, глибочезна криниця та предмети старожитностей створюють  затишок сільської господи. Бажаючих зануритись в казкову атмосферу Розточанського лісу, будемо раді бачити в гостях у рекреаційно-туристичному комплексі «Оселя Розточчя»!

 

 

 

 

AddThis Social Bookmark Button