Яворівський національний природний парк

Все на землі, все треба берегти –
І птаха й звіра, і оту рослину,
Не чванься тим, що цар природи ти –
Бо врешті, ти його частинка.

Б. Лепкий

Музей, що викликає захоплення.

 

  

   Окрім цього, його експозиції налічують понад три тисячі експонатів. Тут представлені цінні та рідкісні речі бронзового віку цивілізації ранніх Скіфів, часів Київської Русі, періоду Польсько-Литовського панування, Австро-Угорського правління імперії, часів другої Речі-Посполитої та періоду Радянської влади на Галичині.

  

   Матеріали музею вражають не тільки вітчизняних туристів, а й зарубіжних гостей. Про це свідчать відгуки та позитивні записи туристів із Польщі, Німеччини, науковців із Англії, США, студентів та аспірантів з Норвегії, Гани, Куби, Узбекистану.
  Книга відгуків переповнена вдячними словами:
-     «Ми, учні, вчителі та батьки школи м. Львова щиро дякуємо за дуже цікаву і змістовну екскурсію. Експонати музею розповідають про славні сторінки історії нашого краю, дають змогу нам ще раз опинитись у тих історичних подіях».
                                                                                                                   З повагою, вдячні відвідувачі!

    Поряд з цим для відвідувачів спеціалісти, науковці Яворівського НПП пропонують не менш цікаві та пізнавальні екскурсійні мандрівки серед природи по екологічних стежках та туристичних маршрутах привабливого Розточчя.
    Чекаємо на вас! А заодно і просимо заздалегідь зголошуватись про приїзд на мандри у парк.

AddThis Social Bookmark Button