Яворівський національний природний парк

Все на землі, все треба берегти –
І птаха й звіра, і оту рослину,
Не чванься тим, що цар природи ти –
Бо врешті, ти його частинка.

Б. Лепкий

Іспанські науковці відвідали Яворівський національний природний парк

  Під час зустрічі обговорювалось  питання використання території національних парків для академічної мобільності студентів із Європейських країн. Оскільки на території парку переддипломні практики проходить велика кількість львівських студентів, професори із м. Лейда (Іспанія) зацікавились його природними особливостями, а найбільше тваринним біорізноманіттям і вже цьогоріч земноводних парку вивчатиме один із аспірантів Лейдського університету.

   Засідання відбулося за участю професорів університету м. Лейда (Іспанія): Крістіни Гарсії Вера, Джауме Ловерас, Карміна Ловерас, Хорхе Гарсії, а також викладачів Львівського аграрного університету Петра Хірівського, Галини Лисак, Богдана Кректуна та науковців Яворівського НПП. 

  Такі зустрічі із європейцями стали можливими завдяки Програмі Erasmus+(наймасштабніша сучасна програма академічних обмінів, однією з країн-партнерів якої є Україна і участь у цій Програмі доступна для українських студентів і науковців) та міжнародній діяльності національного парку, в рамках якої щорічно установу відвідують студенти із усього світу. Минулого року із природним біорізноманіттям Яворівського НПП знайомились студенти з 10 країн, що навчаються в Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде (Німеччина) та університетському коледжі міста Рітл (Великобританія).

 

AddThis Social Bookmark Button