Яворівський національний природний парк

Все на землі, все треба берегти –
І птаха й звіра, і оту рослину,
Не чванься тим, що цар природи ти –
Бо врешті, ти його частинка.

Б. Лепкий

Турист платить за емоції

     Зустріч розпочав директор Яворівського НПП, Заслужений природоохоронець України Михайло Біляк, котрий запропонував обговорити шляхи вдосконалення екопросвітницької та рекреаційно-туристичної сфери Яворівського НПП, а також у найближчу перспективу розвитку велотуризму в рамках програми «РовеЛове Розточчя – разом незважаючи на кордони» з центром у відпочинковому осередку Верещиця.
Про унікальність розточанської природи і різноманіття ландшафтів, які формують рекреаційно-туристичну атракційність Яворівського НПП розповідав науковець парку Микола Майданський. Він запропонував розвивати науковий, ностальгічний та екстремальний туризм, а також розробити диференційовані маршрути.


         Загалом на семінарі були озвучені багато цікавих ідей,  які будуть сприяти збільшенню відвідуваності Яворівського НПП, зокрема, катання на бричках, квест-екскурсії, фотозони, майстер-класи та відкриття нових туристичних об’єктів, які ще не використовувалися в екскурсійній та туристичній діяльності. Такими ідеями зацікавилися представники туристичних фірм і бачать великий рекреаціно-туристичний потенціал парку та готові до співпраці.
        Під кінець зустрічі, задоволений перебігом семінару, директор парку Михайло Біляк запропонував створити «Клуб симпатиків Яворівського НПП», які будуть сприяти його розвитку та розширенню змісту туристичних послуг. Учасники семінару одноголосно підтримали таку ідею.

AddThis Social Bookmark Button