Яворівський національний природний парк

Все на землі, все треба берегти –
І птаха й звіра, і оту рослину,
Не чванься тим, що цар природи ти –
Бо врешті, ти його частинка.

Б. Лепкий

Співпраця заради туристів

 

 

В угоді передбачена співпраця у сфері організаційно-господарської діяльності щодо створення спільних туристичних маршрутів, розважальної і соціально-культурної інфраструктури. Крім цього, особлива увага зосереджена на заходах, спрямованих на охорону навколишнього середовища.
 –  Наша співпраця дасть змогу туристам відчути комплекс позитивних емоцій, які дарує Розточчя, - каже директор Яворівського НПП, заслужений природоохоронець України Михайло Біляк. – А це найголовніше для туристів, яких запрошують відвідати Ведмежий притулок Домажир, та далі мандрувати територією Яворівського НПП, де можна ознайомитися із центром розведення дикого коня-тарпана, пройтись вздовж берегів річки Верещиця, Янівських ставів та пізнати світ водоплавних птахів, зробити прогулянку ботанічними, науково-пізнавальними стежками, обабіч яких зростають унікальні червонокнижні любка дволиста, лілія лісова, та багато інших рідкісних рослин.

– Можливості для розвитку різних видів туризму на наших об’єктах надзвичайно великі, - наголосив директор Ведмежого притулку Домажир Ігор Николин. – Тому плануємо, аналізуємо пропозиції аби кожному туристу незалежно від віку і захоплень було цікаво розважатись у природному середовищ, пізнати його, та найголовніше, оздоровитись.

Прес-центр Яворівського НПП

AddThis Social Bookmark Button