Яворівський національний природний парк

Все на землі, все треба берегти –
І птаха й звіра, і оту рослину,
Не чванься тим, що цар природи ти –
Бо врешті, ти його частинка.

Б. Лепкий

Актуальні навчання

    Під час цього заходу значну увагу було звернуто на дотримання правил охорони життя людей на водних об’єктах під час рекреаційного сезону, безпеки на воді, а також практичним діям співпраці державної служби охорони природно-заповідного фонду Яворівського НПП та  аварійно-рятувальних служб з виявлення, ліквідації пожежі в екосистемі, організації їх взаємодії, затримання і притягнення до відповідальності осіб винних у підпалах.

   Добровільна пожежна команда парку діяла професійно. Наявну пожежну техніку та підручні засоби застосувала вправно та продемонструвала злагоджені дії з іншими службами цивільного захисту району. Учасники районного семінару були подивовані їхньою вправністю. Адже цінні природні території парку є чим і ким захистити від пожеж.

Також під час навчань продемонстровано аварійно-рятувальне спорядження, засоби захисту, прилади та техніку районних служб цивільного захисту, в тому числі Яворівського національного природного парку.

Підсумовуючи проведені навчання, керівники району дали високу оцінку злагодженим діям районних служб порятунку та добровільній пожежній команді Яворівського НПП.

AddThis Social Bookmark Button