Яворівський національний природний парк

Все на землі, все треба берегти –
І птаха й звіра, і оту рослину,
Не чванься тим, що цар природи ти –
Бо врешті, ти його частинка.

Б. Лепкий

Ой гарбузе ти перістий із чим тебе будем їсти?

Осінній туристичний сезон у Яворівському національному природному парку – в розпалі. Тут і мандрівки еколого-пізнавальними стежками, майстер-класи, а ще різноманітні заходи.

Одним із таких є традиційне осіннє свято «Веселий гарбуз». Цей захід полюбився відвідувачам за те, що поєднує в собі як еко так і етномотиви.
Цього року, свято проходило у колоритному відпочинковому осередку «Оселя Розточчя» в рамках II районного туристичного фестивалю «Мандруємо Яворівщиною». На території осередку діє музей-старожитностей, пасіка, а розточанські пагорби випасають коники-польські.


Родзинкою даного заходу стала театральна вистава художнього аматорського колективу народного дому с. Рокитно (Яворівський р-н) (керівники Бруквач Оксана та Тузяк Наталя), яка забавила гостей смішними сценками, милозвучними українськими народними піснями та танцями.


Опісля усіх гостей частували гарбузовими смаколиками: млинці з гарбузовим варенням, гарбузова каша з м’ясом та квашеними огірками, не обійшлось і без сала. Бажаючі відчути норов диких коней, мали змогу проїхатись верхи на їх нащадках – кониках-польських.


Гостями заходу свята осені стали керівники Яворівської РДА та Яворівської районної ради, структурних підрозділів Львівської ОДА та Яворівської РДА.
Оскільки захід проводився також із промоційною метою, його відвідали туроператори, гіди, представники турфірм. Позаяк ми почули від них позитивні відгуки, зокрема, про те, що відкрили для себе ще одну цікаву туристичну локацію, сподіваємося, туристичний рух на Яворівщині пожвавиться.

 

 

AddThis Social Bookmark Button