Яворівський національний природний парк

Все на землі, все треба берегти –
І птаха й звіра, і оту рослину,
Не чванься тим, що цар природи ти –
Бо врешті, ти його частинка.

Б. Лепкий

"Ми-підприємливі" на території Міжнародного біосферного резервату "Розточчя"

Цікаве та пізнавальне заняття провели в еколого-просвітницькому центрі Яворівського національного природного парку для учнів 1-В класу (керівник Яхниська Марія Павлівна) опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Івана Франка» на тему «Ми — підприємливі». Адже Яворівський національний природний парк як складова Міжнародного біосферного резервату «Розточчя» дає безліч можливостей для розвитку підприємництва. Особливо дітей зацікавило питання розвитку туризму та народних промислів, вирощування екопродукції, розвиток бджільництва, збирання трав, ягід та грибів, а також процес їх сушіння.

На занятті діти вчились розвивати ідеї, рекламувати продукцію, а саме: яворівську забавку, ляльку-мотанку, вироби з рогози, екочаї та інше. Добре в них виходило вести промоцію унікальних природних та історико-культурних куточків рідного краю.


Такі та інші заняття проводяться систематично і не тільки з учнями Яворівщини, а також із м. Львова.
Яворівський національний природний парк веде активну співпрацю із загальноосвітніми закладами в рамках еколого-просвітницької діяльності. Найголовніше те, що тут ведуться заняття з врахуванням засад Концепції нової Української школи, що передбачає екологізацію освітнього процесу - впровадження елементів екологічної освіти в усі навчальні дисципліни та здобуття учнями практичних навиків у сфері екології та сталого розвитку.

 

 

 

AddThis Social Bookmark Button