Яворівський національний природний парк

Все на землі, все треба берегти –
І птаха й звіра, і оту рослину,
Не чванься тим, що цар природи ти –
Бо врешті, ти його частинка.

Б. Лепкий

Конкурс до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища

 

5 червня відзначають Всесвітній день охорони природи, який проводиться з метою поглиблення суспільного усвідомлення необхідності зберігати і покращувати довкілля. Це, так зване, нагадування людству про його роль у збереженні довкілля. 

Відзначається цей день по-різному: парадами велосипедистів, конкурсами творів і плакатів, посадкою дерев, прибиранням територій, а також безліччю інших способів. Та, в будь-якому випадку, цей день є прекрасною нагодою зробити хоча б один крок до покращення стану довкілля. Кожен для себе повинен знайти його сам. 

До Всесвітнього дня охорони навколишнього природного середовища Яворівський національний природний парк проводить творчий конкурс малюнків для найменших - «Рослини та тварини мого краю», для середнього шкільного віку конкурс плакатів – «Збережи природу», а для старшокласників тестування «Час для природи» за посиланням https://www.worldenvironmentday.global/. 

Нагородою за участь у конкурсі – безкоштовна екскурсія еколого-просвітницьким центром Яворівського національного природного парку. 

Усі роботи надсилайте у коментарях або на електронну пошту парку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Пам’ятаймо, що лише разом ми зможемо зробити довкілля чистішим, адже наше майбутнє залежить саме від нас!

 

AddThis Social Bookmark Button