Яворівський національний природний парк

Все на землі, все треба берегти –
І птаха й звіра, і оту рослину,
Не чванься тим, що цар природи ти –
Бо врешті, ти його частинка.

Б. Лепкий

Забезпечення протипожежного режиму

Забезпечення протипожежного режиму - складова частина природоохоронної діяльності Яворівського національного природного парку (Львівська обл.). Для цього із працівників установи створено добровільну пожежну команду для роботи на пожежній автоцистерні АЦ – 40, що на базі повнопривідного автомобіля КАМАЗ.

При гасінні лісових пожеж важливе значення відіграє оперативність та злагодженість дій. Для цього потрібно отримати теоретичні та практичні знання для роботи з пожежною автоцистерною.

З цією метою адміністрацією Яворівського НПП укладено угоду з Львівським державним університетом безпеки життєдіяльності щодо проведення навчань членів добровільної пожежної команди спеціалістами вищого навчального закладу.

19 червня 2015 року відбулось чергове навчання з виїздом у лісовий масив Яворівського НПП, яке складалося із теоретичної та практичної частини. Теоретична частина включала в себе ознайомлення з видами лісових пожеж, особливостями їх гасіння та небезпеками, які загрожують життю пожежників. Під час практичної частини члени добровільної пожежної дружини в черговий раз вправлялися у вмінні оперативно та злагоджено проводити розгортання на випадок виникнення пожежі.

Отримані під час навчання навики дозволять членам добровільної пожежної команди Яворівського НПП в майбутньому оперативно ліквідовувати випадки загоряння в лісах.

AddThis Social Bookmark Button