Яворівський національний природний парк

Все на землі, все треба берегти –
І птаха й звіра, і оту рослину,
Не чванься тим, що цар природи ти –
Бо врешті, ти його частинка.

Б. Лепкий

Учасники ХІ-го Європейського тижня велосипедного туризму у Яворівському національному природному парку

Яворівський національний природний парк прийняв учасників ХІ-го Європейського тижня  велосипедного туризму (EWCT), який вперше проводиться в Україні. Веломандрівники розпочали свою подорож із Крехівського монастиря і побували у відпочинкових осередках Яворівського НПП «Козулька», «Верещиця» та прототипі селянського подвір’я «Оселя Розточчя». Протяжність велосипедного маршруту на території парку 65 км.


Іноземних гостей радо вітав заслужений природоохоронець України, директор Яворівського національного природного парку - Михайло Біляк. Під час відвідин туристи ставили багато запитань та цікавились особливостями території. Вичерпну відповідь їм надавали фахівці Яворівського національного природного парку.

  
Подружжя Шабунєвіч із Польщі наголосили, що регіон Розточчя має великий рекреаційно-велотуристичний потенціал, який потрібно сповна використовувати. Особливо були подивовані ландшафтами французи, ця територія нагадала їм перебування у Швейцарії.


Загалом парк відвідало 157 велосипедистів з європейських країн, із них 10 французів, 7 німців, 2 англійці значна частина поляків, а також українців. Важливо відмітити, що в їх складі був 81-річний Станіслав Радомський із Польщі та семирічний Ігор із Вінниці. 


Гостей частували чаєм з лісових трав, а ще багатьом з велотуристів до смаку припало козяче молоко. Приємно було почути гарні відгуки про відвідини національного парку.

AddThis Social Bookmark Button