Яворівський національний природний парк

Все на землі, все треба берегти –
І птаха й звіра, і оту рослину,
Не чванься тим, що цар природи ти –
Бо врешті, ти його частинка.

Б. Лепкий

Бабине літо - і явище природи, і пісенний фестиваль!


26 вересня 2015 року на території відпочинкового осередку «Верещиця» Яворівського НПП відбувся 17 за рахунком Фестиваль, участь у якому взяли студенти Львівського національного аграрного університету, кафедри туризму національного університету «Львівська Політехніка», Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького, Львівського інституту економіки і туризму, Екологічного коледжу Львівського національного аграрного університету, Львівського державного коледжу харчової і переробної промисловості національного університету харчових технологій.
Незмінна програма фестивалю передбачала виконання туристичної, авторської, української народної пісень та розповіді-бувальщини. Традиційно дійство відкрив, заслужений природоохоронець України, директор Яворівського національного природного парку – Михайло Біляк.

Пісенного настрою фестивалю задав своїм виступом колектив «Верещицькі джерела», під керівництвом Ольги Гануляк та о. Івана Ревуцького.


 Крім цього, у програму цьогорічного фестивалю було включено пісні на духовно-патріотичну тематику з нагоди відзначення 150-річчя з дня народження Митрополита Андрея Шептицького та 200-ї річниці з дня народження автора музики Гімну України о. Михайла Вербицького. Цей конкурс проходив біля ватри, де команди по черзі виконали безліч патріотичних пісень.

Кульмінацією заходу став флеш-моб «Вузол дружби», який учасники Фестивалю зав’язали з канату на знак єдності і взаєморозуміння.


Для студентів, як і для природи немає поганої погоди. На загальний настрій свята дощ не вплинув, а навпаки ще більше згуртував молодь, надавши дружньої атмосфери.


Зовсім не просто було фаховому журі визначити переможців, адже усі команди  відповідально підготувались до конкурсу: вдало підібрали пісні та гарно їх виконали.
Але пильне та справедливе журі у складі: Романа Сольського – завідувача духовим відділом школи мистецтв м. Новояворівська, Світлани Плесак – заступника директора з навчально-виховної роботи ДНЗ «Художнє професійно-технічне училище ім. Й.П.Станька», Миколи Петрова – завідувача сектору інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю Яворівської райдержадміністрації, Володимира Залужного – співорганізатора Паломницького центру Матері Божої Неустанної Помочі, Олександра Благого – аспіранта Української академії друкарства, учасника фестивалю «Бабине літо-2011» в складі команди «УАД-Бенд» все ж таки визначили переможців.

І місце посіла команда «Агростар» Львівського національного аграрного університету, ІІ місце виборола команда «Вільний вітер ЛІЕТ» Львівського інституту економіки і туризму, ІІІ місце зайняла команда «Армія туризму» Національного університету «Львівська політехніка»
Переможцями у номінаціях були:
-    команда «Ветмедики» Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.Гжицького за кращу «Авторську поезію» (Іванна Жура) та краще виконання «Української народної пісні»;
-    команда «Вільний вітер» Львівського інституту економіки і туризму найкраще заспівала «Туристичну пісню»;
-    Ярослав Пілат з команди «Невгамовні» Екологічного коледжу ЛНАУ представив кращу, на думку журі, «Авторську пісню» та й «Привітання» «невгамовних дівчат» було найкращим;
-    команда «Travel girls» Львівського державного коледжу харчової і переробної промисловості розвеселила глядачів «Розповіддю-бувальщиною» від Олега Рисака;
-    команда «Армія туризму» Національного університету «Львівська політехніка» запам’яталася образом України у виконанні Марини Тупик.
«Найкращим вболівальником Фестивалю» обрали пані Оксану Качмар, яка найактивніше вболівала за «своїх і чужих», та ще й створювали гарний настрій серед глядачів. Як виявилося, Оксана Володимирівна очолює підрозділ з організації виховної роботи студентів Львівського національного аграрного університету.
Звання «Панни Розточчя» присвоїли аж двом учасницям. Ними стали Яна Паук з «Армії туризму» НУ «Львівська політехніка» та Роксолана Дзюбан з команда «Travel girls» Львівського державного коледжу харчової і переробної промисловості НУХТ.
Титул «Парубок Розточчя» здобув Орест Рись, член команди «Агростар» Львівського національного аграрного університету. Орест, учасник бойових дій у зоні АТО з числа добровольців. Дане визнання стало для хлопця приємною несподіванкою, та він швидко оговтався і в дарунок виконав пісню «Я не той, хто потрібен тобі». Дивлячись на зачаровані погляди дівчат у глядацькому залі, можна зробити висновок, сучасні дівчата хочуть бачити біля себе «саме такого» сильного і відважного парубка.


Приємно відзначити що Фестиваль підтримали спонсори: Голова Яворівської районної ради - Орест Гнип, керівник відділу культури та туризму Яворівської РДА – Володимир Балух, керівник відділу молоді та спорту Яворівської РДА – Роман Свистун, генеральний директор компанії «Снєжка-Україна»  - Марек Павлусь, голова міської ради м. Новояворівська - Василь Муравель, директор ПП «Світ» - Богдан Світлик, керівник відділення "Приватбанк" м. Новояворівська – Віталій Андрейко, генеральний директор ТзОВ «Валетудо» - Степан Новосядло, керівник ПП «Рональ» - Володимир Вовк, директор компанії «Будексім» - Ярослав Іванів, директор Старицького військового лісгоспу – Олександр Ференц, приватний підприємець - Стефанія Палій с. Домажир, які надали учасникам цінні призи та нагороди.


Зовсім скоро прийде час попрощатися із золотою осінню та павутинками бабиного літа. А гості, учасники та організатори Фестивалю зможуть з теплом та усмішкою згадувати час проведений на фестивалі.
Прес-центр
Яворівського НПП

AddThis Social Bookmark Button