Яворівський національний природний парк

Все на землі, все треба берегти –
І птаха й звіра, і оту рослину,
Не чванься тим, що цар природи ти –
Бо врешті, ти його частинка.

Б. Лепкий

Екологія душі в літературно-публіцистичній творчості письменників

З привітальним словом звернувся до гостей директор Яворівського національного природного парку, заслужений природоохоронець України Михайло Біляк, який зазначив, що практично усі поети, письменники у своїй творчості оспівують природу, її велич та красу. Перед нами стоїть завдання через вірші, оповідання, новели прищепити любов до природи рідного краю, показати її унікальність, і з рештою, виховувати екологічно-свідоме підростаюче покоління.

Присутні мали можливість почути педагогічні роздуми Тетяни Наумко над питаннями: земля, людина і природа в творчості сучасного українського письменника Мирослава Дочинця. Також своїми віршами «Рими серця» ділилась з учасниками семінару вчитель-методист Львівської гімназії «Престиж» Тетяна Мурзо. Її рими зворушили кожного, адже питання збереження природи і збереження України тісно переплетені у рядках віршів.

Такі заходи в еколого-просвітницькому центрі Яворівського НПП стають традиційними, на майбутнє заплановано проведення семінару для старшокласників «Екологія природи – екологія душі».

AddThis Social Bookmark Button