Яворівський національний природний парк

Все на землі, все треба берегти –
І птаха й звіра, і оту рослину,
Не чванься тим, що цар природи ти –
Бо врешті, ти його частинка.

Б. Лепкий

Об'єкт здано вчасно

    Загальна вартість змонтованого устаткування та виконаних будівельно-монтажних робіт становить 330 тис. грн. Кошти на ці потреби надано Львівською ОДА та Львівською обласною радою із обласного екологічного фонду. Визначений обсяг робіт із дотриманням вимог природоохоронного законодавства вчасно та професійно виконала група місцевих будівельників під керівництвом Володимира Корейби та Валерія Левашова.


    Об’єкт водовідведення – одна із важливих споруд в структурі проектованого будівництва протягом 5-ти років за кошти державних, місцевих бюджетів, іноземних фондів, підприємств, власних спецкоштів природоохоронної установи центру розведення та збереження нащадків диких коней-тарпанів.


    Проект реалізується у відповідності до програми Міністерства екології та природних ресурсів України щодо започаткування роботи природоохоронних установ п’яти областей України над створенням нових і розширенням існуючих центрів з відновлення особливо цінних видів тварин, зокрема у Львівській області на території Яворівського національного природного парку нащадків диких коней-тарпанів, завезених у 2009 році із Розточанського парку народового Республіки Польща.

Прес-центр
Яворівського НПП

AddThis Social Bookmark Button