Яворівський національний природний парк

Все на землі, все треба берегти –
І птаха й звіра, і оту рослину,
Не чванься тим, що цар природи ти –
Бо врешті, ти його частинка.

Б. Лепкий

Екомарафон "Зберегти життя ялинці"

Макети флаєрів надіслали учні 14 загально-освітніх закладів Яворівського (смт. Івано-Франкове, с. Мальчиці, с.Чолгині, с. Наконечне-1,) та Жовківського (м. Жовква ЗОШ №1, №2, №3, м. Дубляни, с. В’язів, с.Крехів, с.Сопошин, с. Річки, Рава-Руська гімназія, Рава-Руський інтернат) районів. Як і обіцяли організатори екомарафону, кращі роботи надруковано. Це робота учнів Чолгинської ЗОШ І-ІІ ст. Яворівського р-ну, робота Лілії Ткачишин (Річківської ЗОШ І-ІІ ст. Жовківський р-н.) та комплексна робота учнів Жовківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.


    Окремо відзначили роботу учнів ЗОШ І-ІІІ ст. с. Наконечне-І (кер. Г.Квас), новорічна листівка у вигляді ялинки містить вітання із новорічно-різдвяними  святами і водночас просить зберегти життя зеленим «красуням».
    Кожна робота дітей - варта уваги. І тому, за ідеєю директора Яворівського НПП, заслуженого природоохоронця України Михайла Біляка, виготовлено тематичний календар на 2016 рік , на якому представлені флаєри учасників екомарафону.


    Також впродовж грудня фахівцями Яворівського НПП проведено ряд бесід на тему: «Роль хвойних насаджень у житті людини, їх значення для царства тварин». Слухачами стали учні 6 навчально-освітніх закладів Яворівщини.
    В рамках екомарафону на базі еколого-просвітницького центру проведений майстер-клас «Різдвяні іграшки та зірки», в якому взяли участь учні 5 класів Івано-Франківської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Івана Франка (кер. С.Кучма, Л. Шпінь).


    В останні дні року проходить 2 тур марафону, а саме поширення флаєрів серед громадськості.  Сподіваємось, що до нас підключиться ще більше молоді, і таким чином, багато лісових красунь залишаться домівкою для птахів і тварин, а в майбутньому принесуть багато користі для здоров’я людини.
 За результатами надісланих фото-звітів будуть визначені найактивніші команди, подарунком для яких стане відвідування у Яворівському НПП філуменістичної виставки «З Новим Роком і Різдвом!».

Марія Лазурко
фахівець з екологічної освіти Яворівського НПП

AddThis Social Bookmark Button