Яворівський національний природний парк

Все на землі, все треба берегти –
І птаха й звіра, і оту рослину,
Не чванься тим, що цар природи ти –
Бо врешті, ти його частинка.

Б. Лепкий

Заходи механізмів громадського контролю за збереженням та відтворенням лісових ресурсів 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформація про виявлені порушення природоохоронного  законодавства  

 у Яворівському НПП за  2017 року

 

За 2017 року службою державної охорони природно-заповідного фонду Яворівського національного природного парку проведено 121 рейд з метою попередження та недопущення порушень природоохоронного законодавства на території установи. В підсумку складено п’ять протоколів про адміністративні правопорушення (знищення інформаційно-охоронного знаку та квартального стовпа, незаконна рубка дерев, засмічення території побутовими відходами, проїзд вантажного та легкового автомобілів). Загальна сума шкоди заподіяної території парку  становить 34433,0 грн. Матеріали про знищення інформаційно-охоронного знаку та квартального стовпа, незаконна рубка дерев направлені у Яворівський ВП ГУНП у Львівській області, а на інші порушення у Яворівський районний  суд.

 Станом на 10.01.2018 р. матеріали з приводу вищезгаданих порушень відповідно розслідуються поліцією та перебувають  у розгляді суду.

Окрім цього, працівниками Яворівського ВП ГУНП у Львівській області виявлено два випадки незаконних рубок на території Яворівського НПП. За даними фактами складено адміністративні протоколи. Загальна сума шкоди заподіяної території парку  становить 1479,0 грн.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AddThis Social Bookmark Button