Яворівський національний природний парк

Все на землі, все треба берегти –
І птаха й звіра, і оту рослину,
Не чванься тим, що цар природи ти –
Бо врешті, ти його частинка.

Б. Лепкий

Відкриття рекреаційно-туристичного сезону за участю Міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака

 

      5 травня 2016 року, Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак в урочистій обстановці за участю голови Львівської ОДА Олега Синютки, голови Яворівської РДА Ореста Хляна, голови Яворівської районної ради Володимира Сичака, а також представників влади Яворівського району відкрив рекреаційно-туристичний сезон у Яворівському національному природному парку на одному із популярних місць для організованого відпочинку «Верещиця».
      Цей відпочинковий осередок відомий серед рекреантів та туристів не тільки Львівщини, а й України. Для зручності відпочиваючих та кращих умов перебування оновлено відпочинкові піднавіси, проведено ремонт плавзасобів, покращено водопостачання.


      Міністр зауважив, що хотів би бачити побільше таких рекреаційних об’єктів в національних природних парках України, що послужить іміджуванню природоохоронних установ і, в свою чергу, позитивно вплине на розширення їх площ.
     Директор Яворівського НПП, заслужений природоохоронець України Михайло Біляк звернув увагу на масову відвідуваність місця відпочинку рекреантами в період відпочинкового сезону та перспективи розбудови рекреаційної інфраструктури, зміцнення матеріально-технічної бази, а також проблеми, які ще необхідно вирішити. Очікується, що цього року цей об’єкт відвідає до 15 тис. відпочиваючих.
     Голова Львівської ОДА Олег Синютка зауважив:
- Тут затишно і комфортно, тому варто їхати сюди на відпочинок.
    Учасник наради – директор Ужанського НПП Віктор Биркович відзначив:
- Є чому повчитися щодо облаштування та організації рекреаційного та туристичного відпочинку.
     Серед перших відвідувачів цього сезону була група львів’ян, одна із яких Мар’яна заявила поважним гостям:
- Задоволені. Тут нам комфортно. Горбиста місцевість поєднується із рівнинами, чудова природа, а саме основне, що неподалік Львів, дорога без вибоїн, їдеш комфортно.
      Заступник голови Львівської ради Володимир Гірняк поділився своїми враженнями перед присутніми:
- Приїжджаю сюди не вперше. У цьому році є зміни. Збираюсь приїхати сюди на відпочинок. Вода, рибалка, катання на човнах, музей. Є де відпочити, щось цікаве пізнати.

AddThis Social Bookmark Button