Яворівський національний природний парк

Все на землі, все треба берегти –
І птаха й звіра, і оту рослину,
Не чванься тим, що цар природи ти –
Бо врешті, ти його частинка.

Б. Лепкий

"Свято осені.Веселий гарбуз"

 

Зазвичай, екопросвітницькі заходи, які проводяться у Яворівському НПП містять цілеспрямований вплив на світогляд, поведінку і діяльність молоді, місцевого населення та відвідувачів парку, розвиток екологічної культури та підвищення екологічної свідомості через співпрацю із загальноосвітніми закладами. 

Основними учасниками  свята стали  учні Художньо-професійного училища ім. Й.П. Станька, які під керівництвом майстра виробничого навчання Наталії Дюг  майстерно розписали гарбузи у вигляді «веселого козака», «закоханої дівчини», «веселої молодиці».

 

\\

А учні Івано-Франківської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Івана Франка, учасники  гуртків «Юні друзі природи» (кер. Дарія Тиховська) та «Екологічне краєзнавство» (кер. Світлана Плесак) також взяли активну участь у святі – створивши композиції із осінніх квітів у вазах із гарбузів. 

Для усіх присутніх на святі  народна майстриня України Оксана Маруняк, керівник гуртка «Природа і фантазія» центру дитячої та юнацької творчості смт. Івано-Франкове провела майстер-клас  валяння із вовни «Вовняні пацьорки».

 

Поважними гостями екозаходу стала делегація із Черкащини на чолі із головним спеціалістом департаменту з питань заповідної справи Мінприроди України Анастасії Драпалюк, де в майбутньому планується створити національний природний парк «Холодний Яр».

 

Позитивні враження, які гості свята неодноразово висловлювали на адресу організаторів закріпили світлинами із фотозони «Свято осені. Веселий гарбуз», яка розміщена і діє у дендропарку Яворівського НПП.

 

AddThis Social Bookmark Button