Яворівський національний природний парк

Все на землі, все треба берегти –
І птаха й звіра, і оту рослину,
Не чванься тим, що цар природи ти –
Бо врешті, ти його частинка.

Б. Лепкий

«Мій рідний край, моя земля очима сучасників»

 

Вихованці гуртка «Екологічне краєзнавство», що діє на базі Яворівського національного природного парку стали учасниками VII Всеукраїнської конференції учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників», яка 11-13 листопада 2016 року проходила у м. Миколаїв. Учні 8-А класу Івано-Франківської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Івана Франка під керівництвом Плесак Світлани Миколаївни представили свої краєзнавчі дослідження, а саме: Плесак Назарій поділився власним досвідом добування вогню способом тертя та висвітлив небезпечну проблему спалювання сухої трави і опалого листя.

Про «Вклад Митрополита Андрея Шептицького у становлення заповідної справи на Розточчі» доповіла Кавас Вікторія. 

Всього в роботі конференції взяли участь 38 делегацій з 18 областей та 16 районів (міст) Миколаївської області. Це юні краєзнавці з Вінницької, Дніпропетровської, Закарпатської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Житомирської, Донецької, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Харківської, Херсонської, Хмельницької та Черкаської областей - загалом 156 учасників. 

Всі учасники конференції отримали збірники статей VІІ Всеукраїнської конференції учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників», а також друковану та сувенірну продукцію Миколаївського обласного Центру туризму краєзнавства та екскурсій учнівської молоді. 

У вільний час учасникам конференції було організовано знайомство з м. Миколаєвом. Зокрема, відвідали флагман української аграрної промисловості ТОВ СП «Нібулон», оглянули експозиції Миколаївського краєзнавчого музею «Старофлотські казарми» та разом з гідами-екскурсоводами прогулялися осінніми вулицями історичної частини міста. 

Разом з тим, у Миколаєві зустрілися однодумці, юні пошуковці, молоді дослідники, краєзнавці, закохані у рідний край. Учасники конференції потоваришували, обмінялися контактами і мріють про майбутні зустрічі.

 

AddThis Social Bookmark Button