Яворівський національний природний парк

Все на землі, все треба берегти –
І птаха й звіра, і оту рослину,
Не чванься тим, що цар природи ти –
Бо врешті, ти його частинка.

Б. Лепкий

Важливість водно-болотних угідь

Під час екобесід, в основному, обговорили питання: Чому важливо зберегти водно-болотні угіддя? Яка їх роль в природі? Флора та фауна водно-болотних угідь, водні об’єкти рідного краю та інші.

Слід відзначити, що учні активно долучились до проведення заходу та підготували інформацію про важливі водно-болотні угіддя світу та України, які включені до Рамсарської конвенції. Висловлювали доречні думки щодо раціонального використання водних об’єктів громадами населених пунктів, які вони представляли, а це смт. Івано-Франкове, села Віжомля та Салаші Яворівського району. 

 

Загалом в заходах до відзначення Всесвітнього Дня Водно-болотних угідь взяло участь понад 150 осіб, серед них учні, педагоги, працівники парку, представники влади та місцевих громад.

Дякуємо усім небайдужим педагогам вищеперелічених громад, які долучились до проведення інформаційних екобесід, а також Департаменту з питань заповідної справи Міністерства екології та природних ресурсів України за надані календарі-постери із відповідної тематики, які було роздано учасникам заходу.

 

 

 

 

 

 

AddThis Social Bookmark Button