Яворівський національний природний парк

Все на землі, все треба берегти –
І птаха й звіра, і оту рослину,
Не чванься тим, що цар природи ти –
Бо врешті, ти його частинка.

Б. Лепкий

День Довкілля

 

   Акція проводиться щорічно і незмінно, при будь-якій погоді, тому, що має великий попит серед учнівської молоді та активно підтримується відділом освіти Яворівської районної державної адміністрації. Метою даного заходу є поповнення знань учнівської молоді з природничих дисциплін, а також виховання в учнів турботливого ставлення до природи. На екопросвітницькій діяльності Яворівського НПП виросло не одне покоління, не байдуже до збереження природи рідного краю. Під час таких акцій вчимось спільно з дітьми відноситись до природи як до святині, як до цінного подарунка предків, які зберегли її для нас, а не просто як до навколишнього середовища. Молодь знає багато про флору та фауни парку, ландшафти, історичні місця, а також готова до дій, які збережуть природу. Нехай їхні кроки маленькі − вимикати електроенергію, коли виходять з кімнати, економити воду, не смітити на вулицях, збирати відпрацьовані батарейки, макулатуру, підгодувати птахів взимку, робити штучні гніздівлі, тощо − але вони діють. Загалом, участь в таких акціях беруть учні, які в майбутньому планують стати екологами, дослідниками та захисниками природи, і вже тоді діяти в її захист більш масштабнішими методами.
    Учасники цьогорічної акції пройшли зупинки «Сліди тварин», «Співи птахів», «Таємниці дерев», «Екологічні задачі», «Дешифратор», під час яких показали свої знання і вміння та отримали такі результати:
І місце – отримала команда «Первоцвіт» Домажирської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІ місце – «Феї лісу» Ясниського НВК  «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Памви Беринди – ДНЗ»;

ІІІ місце – «Едельвейс» Рясне-Руського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ»;

А так звані квіткові місця розділили команди «Вартові Розточчя» Івано-Франківської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Івана Франка та «Гряда» Бірківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ДНЗ ім. Тараса Шевченка».
      Під час акції панувала дружня атмосфера, де зібрались однодумці, які поспілкувались між собою, обмінялись досвідом, а найголовніше − висловили готовність змінювати в кращу сторону світ навколо себе!

 

AddThis Social Bookmark Button