Яворівський національний природний парк

Все на землі, все треба берегти –
І птаха й звіра, і оту рослину,
Не чванься тим, що цар природи ти –
Бо врешті, ти його частинка.

Б. Лепкий

На пасіці. Як поєднати приємне з корисним!

 

   У літню пору варто поєднати свій відпочинок на природі з відвідуванням пасіки. Таку можливість при бажанні можна отримати на колишньому хуторі Мочарі Яворівського району, жителі якого були депортовані при створенні Яворівського військового полігону. Саме тут діє рекреаційно-атракційний осередок «Оселя Розточчя», що дає можливість зблизити людину з природою та відновити одвічний зв’язок між ними. Бо кожен мандрівник прагне завітати на місцеву пасіку, де реалізовується унікальний проект «В гостях у пасічника». Тут можна спробувати цілющий сон на вуликах у спеціально облаштованому будинку. Адже повітря на пасіці насичене біологічно активними речовинами прополісу, що має антимікробні властивості. Цей природний антисептик вибірково діє на мікроорганізми всередині людини: шкідливі нейтралізує, а корисні зберігає, та сприяє нормалізації обміну речовин.
     Сон на вуликах дуже корисний. Кращого лікаря не знайдете!
    На «Оселі Розточчя» запроваджується розвиток кінного туризму. Бажаючі можуть поспостерігати за нащадками дикого коня Тарпана, дикими, свійськими тваринами, а також відвідати музей «Старожитностей».
   Функціонує відпочинковий будинок, організовано водопостачання, водовідведення та енергозабезпечення, облаштовані літні піднавіси, мангали тощо.
    Будемо раді бачити Вас в «Оселі Розточчя», що розташована неподалік села Дубровиця Яворівського району на автотрасі Івано-Франкове – Крехів.


 

 

AddThis Social Bookmark Button